Elektroinštalácie pre rodinné domy

Spoľahlivo a precízne spravená elektroinštalácia je zárukou toho, že sa vám bude vo vašom dome bývať komfortne, a že všetky svetlá či spotrebiče budú fungovať tak, ako majú. Spoľahnite sa na profesionálov v tejto oblasti, ktorí sa elektroinštaláciám venujú už od roku 2013. Služby ponúkame najmä pre klientov v Trenčianskom a v Žilinskom kraji.

 

 

 

Kontakt

 

 

 

Naše elektroinštalačné služby

 

 

 

Poradenstvo a obhliadka zadarmo

Už počas dokončovania prác na hrubej stavbe vášho domu je vhodné začať riešiť firmu, ktorá vám spraví v dome všetky elektroinštalácie. Vo fáze hrubej stavby (dom je pod strechou, má namontované okná a spravenú vodoinštaláciu) sa pozrieme na to, kde je vhodné viesť elektrické rozvody a ako. Ak nemáte predstavu o tom, kde by ste si mali dať zásuvky a vypínače, poradíme vám. V tejto fáze plánujeme aj montáž kamerových alebo zabezpečovacích systémov. Obhliadka domu je k vytvoreniu kalkulácie potrebná. Obhliadky robíme zadarmo.

 

 

 

 

 

Realizácia elektroinštalácie

Dohodneme si termín. Čakacie doby sa snažíme skracovať tak, aby naši zákazníci nemuseli na elektroinštalačné služby čakať pridlho a nestáli im ostatné práce na dome. No zároveň každú našu prácu robíme precízne a precíznosť si čas vyžaduje. Treba preto rátať s čakacou dobou na realizáciu v rozpätí dva týždne až jeden mesiac. Práce idú podľa vami schválenej kalkulácie a postupu, ktorý sme si dohodli. V prípade, že sa vyskytne nejaká nepredvídateľná situácia alebo bude potrebné zmeniť dohodnutý postup, informujeme vás o tom vopred. Ak nájdeme v projekte vášho domu nejaké nezrovnalosti alebo riešenia, ktoré nebudú podľa nás praktické, upozorníme vás na to a posnažíme sa nájsť iné spôsoby, ako prácu dokončiť kvalitne.

 

 

 

 

 

Kompletné zabezpečenie elektroinštalačného materiálu

Všetok materiál potrebný k inštalácii zabezpečíme z našej predajne elektroinštalačného materiálu v Beluši. Vďaka tomu má náš zákazník na materiál lepšie ceny, ako keby ich kupoval vo vlastnej réžii, a nemusí sa starať o výber, hľadanie a dodanie materiálu. Všetko zabezpečíme my. V našej predajni si môžete vybrať typy zásuviek, vypínačov, svietidlá do interiéru aj do exteriéru. Jednoducho máme všetko a na jednom mieste.

 

 

 

 

 

Revízna správa

Po skončení elektroinštalačných prác zabezpečíme aj dokumenty potrebné ku kolaudácii vášho domu – revíznu správu, ktorá obsahuje protokol o revíznej skúške, protokol o kusovej skúške a vyhlásenie o zhode. Žiadne ďalšie naháňanie dokumentov a odborníkov v tejto oblasti vás teda už nečaká.

 

 

 

 

 

Ďalšie služby

V prípade záujmu vám môžeme v dome nainštalovať aj ďalšie technológie či zariadenia ako sú:

 

 

 

 

 

Obhliadka je u nás zadarmo, vypracovanie cenovej ponuky tiež. Stačí nás len kontaktovať!

 

Kontakt

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia