Služby

Okrem predajne elektroinštalačného materiálu ponúkame odborne a profesionálne prevedené elektroinštalačné služby. Osloviť nás môžete prostredníctvom kontaktného formuláru na konci stránky, alebo aj osobne v našej predajni v Beluši.

 

 

 

 

 

Elektroinštalácie pre rodinné domy

Spoľahlivo a precízne spravená elektroinštalácia je zárukou toho, že sa vám bude vo vašom dome bývať komfortne, a že všetky svetlá či spotrebiče budú fungovať tak, ako majú. Spoľahnite sa na profesionálov v tejto oblasti, ktorí sa elektroinštaláciám venujú už od roku 2013. Služby ponúkame najmä pre klientov v Trenčianskom a v Žilinskom kraji.

 

 

Viac o službe

 

 

 

 

 

 

Inštalácia bleskozvodov

Odborne nainštalovaný bleskozvod dokáže eliminovať možné škody, ktoré by sa na majetku mohli prejaviť po zásahu bleskom. Bleskozvod stiahne výboj z blesku do zeme tak, aby čo najviac obišiel vašu stavbu. Ak máte bleskozvod v projektovej dokumentácii, máte zároveň aj povinnosť nechať si ho nainštalovať. Inštaláciu aj revíznu správu k bleskozvodu vám tiež zabezpečíme. Bleskozvody inštalujeme pre rodinné domy, ale aj pre priemyselné budovy.

 

 

Kontakt

 

 

 

 

 

 

Kamerové a zabezpečovacie systémy

Inštaláciou kamier či zabezpečovacích systémov získate kontrolu nad pohybom vo vašej domácnosti počas vašej neprítomnosti. Z práce alebo z dovolenky viete cez aplikáciu skontrolovať, kto a kedy sa u vás na pozemku pohyboval. Inštalujeme spoľahlivé značky Jablotron a Dahua. Okrem inštalácie systémov vás zaučíme aj do ich používania. Inštalácie vieme spraviť aj dodatočne, už po zrealizovanej elektroinštalácii v dome, hoci ideálne je myslieť na tieto systémy už počas realizácie hrubej stavby domu.

 

 

Kontakt

 

 

 

 

 

 

Videovrátnik

Vďaka videovrátnikovi vidíte, kto vám zvoní pri bránke alebo pri dverách a môžete sa rozhodnúť, či mu otvoríte, alebo nie. Tento domáci videotelefón alebo domový zvonček s telefónom patrí k základným zabezpečovacím prvkom v domácnosti a jeho prínos ocenia najmä seniori či rodiny s deťmi. Inštalácia nie je náročná, s výberom aj so zaučením do systému vám radi pomôžeme. Viac o systémoch vám povieme osobne na predajni alebo telefonicky.

 

 

Kontakt

 

 

 

 

 

 

Priemyselné elektroinštalácie

Ponúkame službu priemyselných elektroinštalácií – zrealizujeme elektroinštalácie v novo postavených alebo zrekonštruovaných halách, budovách, podnikoch, v kanceláriách, obchodoch a v obchodných priestoroch. Ďalej zrealizujeme prípojky pre používané stroje a technológie. Pre firmy vieme zrealizovať aj inštalácie kamerových a zabezpečovacích systémov na mieru. Používame spoľahlivé a overené značky Jablotron a Dahua. Ak máte záujem o priemyselné elektroinštalácie od KPK Trade, stačí nás osloviť na predajni, telefonicky alebo prostredníctvom formulára na stránke.

 

 

Kontakt

 

 

 

 

 

Referencie vám o kvalite našich služieb povedia viac!

 

Referencie

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia