O nás

 

Spoľahlivé elektroinštalácie

Elektroinštaláciám sa venujeme od roku 2013. Realizujeme ich v rodinných domoch, ale aj v priemyselných objektoch, či v kanceláriách. Okrem samotnej realizácie inštalácie sme vždy ochotní poradiť vám s projektom elektroinštalácie vo vašom dome. Ak nemáte predstavu o umiestnení vypínačov či zásuviek, stačí sa na nás obrátiť a my vám spravíme návrh. Vďaka našej predajni budete mať všetok elektroinštalačný materiál za lepšie ceny.

 

 

 

 

 

Úprimný prístup k zákazníkom

Nielen na predajni, ale aj počas realizovania elektroinštalácie sa snažíme zákazníkom poradiť čo najlepšie. Hľadáme pre nich praktické, ale aj cenovo dostupné riešenia. Na predajni vám poradíme len taký výrobok, s ktorým máme skúsenosti a o ktorom si myslíme, že bude dobre slúžiť aj vám. Nikdy preto nie je na škodu spýtať sa nás, povedať nám, aké práce či problémy riešite. Čím viac informácií od vás dostaneme, tým lepšie vám vieme pomôcť.

 

 

 

 

 

Obhliadky pred realizáciou zadarmo

K naceneniu elektroinštalačných prác v rodinnom dome alebo v budove vždy potrebujeme spraviť obhliadku danej stavby. Tieto obhliadky pre potreby cenovej kalkulácie robíme zadarmo. Dohodneme si termín stretnutia, naceníme vám služby a po vašom schválení ceny si určíme termín prác. Ak máte k našej práci otázky, môžete nás kedykoľvek kontaktovať e-mailom, telefonicky, alebo aj osobne v našej predajni elektroinštalačného materiálu.

 

 

 

 

Pre cenové ponuky môžete využiť aj formulár nižšie

 

Služby

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia